УВАГА! Нова форма податкової накладної та реєстру ПН
Нова податкова накладна незначним чином відрізняється від попередньої, але, зокрема, доповнена рядком-приміткою (**) про пункти (підпункти), статті, підрозділи та розділи Податкового кодексу України, якими передбачене звільнення від оподатковування.
Оновлено також і Порядок заповнення ПН. Так, податкова накладна, що відповідно до п. 11 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, надається покупцеві тільки після такої реєстрації. При цьому у верхній лівій частині податкової накладної робляться відповідні помітки ("Х").
Наказ ДПАУ від 21.12.10 р. № 969 набуде чинності з дня офіційного опублікування.
Реєстр ПН ведеться платниками податку на додану вартість і є підставою для відображення зведених результатів податкового обліку в деклараціях з ПДВ.
Відповідно до Порядку ведення реєстру виданих та отриманих ПН платники ПДВ складають окремі Реєстри по наступних видах діяльності:
- сільськогосподарські підприємства, що застосовують спеціальний режим оподатковування діяльності в сфері сільського, лісового господарства або рибальства згідно ст. 209 розділу V Податкового кодексу;
- сільськогосподарські підприємства всіх форм власності, які відповідають критеріям статті 209 Кодексу, але не обрали спеціальний режим оподатковування діяльності в сфері сільського, лісового господарства або рибальства й реалізують молоко, худобу, птицю, вовну власного виробництва, а також молочні продукти, молочну сировину та м'ясопродукти, вироблені у власних переробних цехах;
- переробні підприємства всіх форм власності, які згідно п. 1 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо та м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі (шкіри, субпродукти, м'ясо-кісткове борошно), у повному обсязі направляють суми ПДВ у спеціальний фонд держбюджету.
Реєстр ведеться в електронному вигляді та за власним бажанням платника - в паперовому.
Наказ ДПАУ від 24.12.10 р. № 1002 набуде чинності з дня офіційного опублікування.
Коллеги, если Вам понравился наш материал, поделитесь им в своих сетях и нажмите пожалуйста кнопку Фейсбук мне нравиться ! Заранее Спасибо!